Canna Cannacure 1L

kliknutím zvětšíte
Canna Cannacure 1L
ks
Kód:CA-011351075
Výrobce:Canna
Cena s DPH : 539,- Kč
DPH:21 %
EAN: 8717662941290
CANNACURE je stimulátor růstu se speciální vlastností - kontroluje škůdce rostlin ekologickým způsobem.

CANNACURE je stimulátor rĹŻstu se speciálnĂ­ vlastnostĂ­ – s kontrolou škĹŻdcĹŻ rostlin ekologickĂ˝m zpĹŻsobem. PoužívánĂ­m přípravku CANNACURE se mĹŻĹľe rostlina soustĹ™edit na produkci vÄ›tších kvÄ›tĹŻ a vyšších vĂ˝nosĹŻ bÄ›hem celĂ©ho pÄ›stovánĂ­ aĹľ do skliznÄ›.

CANNA's Research Laboratorium tĂ­m vytvoĹ™ila unikátnĂ­ produkt s vĂ­cero funkcemi:

  • kontroluje škĹŻdce rostlin a obilnou sněť dĂ­ky ekologickĂ˝m fyzickĂ˝m vlastnostem
  • dodává výživnĂ© látky prostĹ™ednictvĂ­m listĹŻ a udrĹľuje tak rostlinu v patĹ™iÄŤnĂ© kondici
 Přípravek CANNACURE byl pĹ™edstaven na veletrhu Spannabis v Ăşnoru 2011 a od tĂ© doby ho oceĹuje mnoho uĹľivatelĹŻ.

Fyzické působení

Pomocí postřiku přípravkem CANNACURE nanesete druhou přirozenou vrstvu na vaše rostliny. Tato vrstva se postará o to, aby rostliny obdržely výživné látky a mohly zároveŠještě stále dýchat. Kromě toho je to lepkavá vrstva, na niž se škůdci rostlin přilepí. Škůdci se potom nedostanou na listy a uhynou, protože již nemohou existovat. Proto je důležité, aby byly listy postříkány jak na vrchní, tak na spodní straně.

Návod k používánĂ­ přípravku CANNACURE

PoužívánĂ­ přípravku CANNACURE jednou tĂ˝dnÄ› preventivnÄ› zajišťuje, aby škĹŻdci nemÄ›li kontakt s listy a uhynuli, protoĹľe se na listy pĹ™ilepĂ­. JestliĹľe zjistĂ­te silnĂ© napadenĂ­ rostlin například molicemi, sviluškami, vlnatkami nebo mšicemi, pouĹľijte k odstranÄ›nĂ­ škĹŻdcĹŻ CANNACURE. OpakovanĂ˝ postĹ™ik jedenkrát za 3 dny postaÄŤĂ­ pro Ĺ™ešenĂ­ ochrany proti škĹŻdcĹŻm a zajištÄ›nĂ­, Ĺľe zmizĂ­. TĂ­mto zpĹŻsobem nebude mĂ­t žádnou šanci ani obilná sněť. CANNACURE se mĹŻĹľe používat od začátku rĹŻstu aĹľ do skliznÄ› a mĹŻĹľe se tedy používat jak na jedlĂ©, tak na okrasnĂ© porosty. PĹ™edejdete tĂ­m tomu, aby se škĹŻdci tÄ›snÄ› pĹ™ed skliznĂ­ ještÄ› vyvĂ­jeli.

Dostupnost výživných látek

CANNACURE uzdravuje vaše rostliny a udržuje je zdravé, čisté a lesklé, což přispívá k optimální fotosyntéze. Tímto způsobem se mohou vaše rostliny soustředit na své vrcholky a květy. V kombinaci s přípravkem CANNABOOST se tvoří vrcholky a květy rychleji a kvalitativně lepší. Dostupnost výživných látek pro vaše rostliny je velmi důležitá, abyste dosáhli lepších výsledků. CANNA zaručuje dostupnost těchto výživných látek, jestliže budete používat CANNACURE v kombinaci s přípravkem CANNABOOST, PK 13/14 a s obvyklou výživou CANNA.

Postarejte se o optimální odolnost

Spolu s ostatnĂ­mi výživnĂ˝mi látkami CANNA a doplĹky se postará CANNACURE o to, aby vaše rostliny mÄ›ly k dispozici dostatek energie k odpuzovánĂ­ škĹŻdcĹŻ rostlin. MĂ­chánĂ­ rĹŻznĂ˝ch znaÄŤek výživnĂ˝ch látek mĹŻĹľe pĹ™ivĂ©st zdravĂ­ vašich rostlin do nebezpeÄŤĂ­. MĹŻĹľe se to potom projevit v nedostatku rostlinnĂ© energie, ÄŤĂ­mĹľ majĂ­ choroby vÄ›tší moĹľnost napadnout rostliny v rozhodujĂ­cĂ­ch momentech.

Lepší růst a ochrana

CANNACURE nenĂ­ žádnĂ˝ přípravek proti škĹŻdcĹŻm, avšak má jeho vlastnosti. Produkt je biologicky rozloĹľitelnĂ˝ a mĹŻĹľe se používat bez nošenĂ­ ochrannĂ˝ch pomĹŻcek. PoužívánĂ­m přípravku CANNACURE jste si nejen jisti správnĂ˝m pÄ›stovánĂ­m s vysokĂ˝mi vĂ˝sledky, ale kromÄ› toho nepoškozujete ĹľivotnĂ­ prostĹ™edĂ­ a vlastnĂ­ zdravĂ­. CANNACURE umoĹľĹuje potĂ­rat pĹ™irozenĂ˝m zpĹŻsobem napadenĂ­ vašich rostlin škĹŻdci a obilnou snÄ›tĂ­.

Váš dotaz Canna Cannacure 1L

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.pivnisklad.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.pivnisklad.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK