GHE FloraDuo Grow Hard Water 500ml

kliknutím zvětšíte
GHE FloraDuo Grow Hard Water 500ml
ks
Kód:ghduogrotv05
Výrobce:GHE
Cena s DPH : 319,- Kč
DPH:21 %
EAN: 3760172781677
FloraDuo je dvousložková minerální živina - FloraDuo Grow (růst) a FloraDuo Bloom (kvetení). FloraDuo představuje novou recepturu opírající se o nejnovější vědecké poznatky.

FloraDuo je dvousloĹľková minerálnĂ­ Ĺľivina - FloraDuo Grow (rĹŻst) a FloraDuo Bloom (kvetenĂ­). FloraDuo pĹ™edstavuje novou recepturu opĂ­rajĂ­cĂ­ se o nejnovÄ›jší vÄ›deckĂ© poznatky.

Byla vyvinuta a vytvoĹ™ena ve spolupráci s Dr. Calem Herrmannem a Williamem Texierem. 

FloraDuo je „klasická“ minerálnĂ­ Ĺľivina, ovšem jejĂ­ sloĹľenĂ­ se liší (a to velmi podstatnÄ›). Do našich lahvĂ­ pĹ™idáváme sloĹľky, kterĂ˝m bychom mohli říkat "bio-aktivátory", coĹľ nejsou doslova rostlinnĂ© Ĺľiviny, ale látky, kterĂ© zlepšujĂ­ jejich zdravĂ­ a pomáhajĂ­ jim lĂ©pe absorbovat Ĺľiviny a takĂ© lĂ©pe odolávat patogenĹŻm a agresĂ­m hmyzu.

FloraDuo je všeobsahujĂ­cĂ­ Ĺľivina přímo vytvoĹ™ená pro rychle rostoucĂ­ rostliny s vĂ˝znamnĂ˝m rozdĂ­lem mezi potĹ™ebami pro rĹŻst a kvetenĂ­. Je dodávána ve 2 sloĹľkách: FloraDuo Grow (rĹŻst) a FloraDuo Bloom (kvetenĂ­). Abychom zĂ­skali ty nejlepší vĂ˝sledky a pĹ™izpĹŻsobili Ĺľivinu pro všechny oblasti, nabĂ­zĂ­me „Grow“ ve 2 verzĂ­ch: jednu pro tvrdou vodu a jednu pro mÄ›kkou vodu. FloraDuo Grow “soft water – mÄ›kká voda” je urÄŤena pro demineralizovanou vodu a vodu s reverznĂ­ osmĂłzou.

FloraDuo je vysoce koncentrovaná : 4 ml/l staÄŤĂ­ pro vyrovnanĂ˝ a silnĂ˝ rĹŻst. TakĂ© cena je velmi pĹ™itaĹľlivá. FloraDuo je Ăşsporná a z pohledu ceny efektivnĂ­.

FloraDuo se takĂ© dobĹ™e aplikuje: pro optimálnĂ­ rĹŻst staÄŤĂ­ smĂ­chat 3 dĂ­ly FloraDuo Grow s 1 dĂ­lem FloraDuo Bloom. KdyĹľ pak tento pomÄ›r otoÄŤĂ­me (3 dĂ­ly Bloom s 1 dĂ­lem Grow), vyhovĂ­me všem poĹľadavkĹŻm na kvetenĂ­. FloraDuo je zárukou dokonalĂ© rovnováhy mezi rĹŻstem a kvetenĂ­m. Pro bohatou a zdravou Ăşrodu nic vĂ­c nepotĹ™ebujete.

Použijte Hard water pro vodu s více než 70mg/l vápníku.

Váš dotaz GHE FloraDuo Grow Hard Water 500ml

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.pivnisklad.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.pivnisklad.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK