GHE Diamond Nectar 500ml

kliknutím zvětšíte
GHE Diamond Nectar 500ml
ks
Kód:ghdiamond05
Výrobce:GHE
Cena s DPH : 489,- Kč
DPH:21 %
EAN: 3760172780878
Diamond Nectar je přírodní bio stimulátor obsahující Fulvokyseliny. Při pěstování rostlin zlepšuje absorpci a využití živných látek a minerálů. Objem 0,5L.
Rostliny rostou i navzdory nĂ­zkĂ© hladinÄ› Ĺľivin nacházejĂ­cĂ­ch se v přírodnĂ­m pĹŻdnĂ­m prostĹ™edĂ­. DÄ›je se tak proto, Ĺľe i ty nejmenší huminovĂ© kyseliny si najdou cestu k dostupnĂ˝m Ĺľivinám obsaĹľenĂ˝m přímo v blĂ­zkĂ© vegetaci. TĂ­m, Ĺľe urychlĂ­me absorpci Ĺľivin u hraniÄŤnĂ­ koĹ™enovĂ© oblasti, kudy k rostlinÄ› vstupujĂ­ minerály, malĂ© částice huminovĂ˝ch kyselin a fulvokyselin optimalizujĂ­ přísun Ĺľivin tak, Ĺľe docházĂ­ k rychlĂ©mu rĹŻstu. Diamond Nectar je smÄ›sĂ­ tÄ›chto kyselin obsahujĂ­cĂ­ pĹ™evážnÄ› fulvokyseliny, ale takĂ© malĂ© mnoĹľstvĂ­ huminovĂ˝ch kyselin, kterĂ© zpĹŻsobujĂ­ lehkĂ© zabarvenĂ­ dohnÄ›da.

Před miliony let došlo v ekologickém běhu života k rozkladu prehistorických rostlin a zvířat. Tyto ostatky pohřebené tisíce stop pod zemí se přeměnily na uhlí a z některých těchto zdrojů se vytvořil „diamant “. Jiné byly v průběhu doby ledové vytlačeny na povrch a staly se z nich, jak se dnes říká „leonardity“.


Na ĂşzemĂ­ NovĂ©ho Mexika se v pĹŻdÄ› zformoval neobvyklĂ˝ nános leonarditĹŻ. Obsahuje ty nejbohatší přírodnĂ­ organickĂ© látky, kterĂ© se kompostovaly tisĂ­ce let a kterĂ© mohou bĂ˝t jednoduše vyuĹľity k pÄ›stovánĂ­ rostlin. V tomto nalezišti probĂ­há opatrnÄ› těžba a provádÄ›jĂ­ se vĂ˝taĹľky přírodnĂ­ch slouÄŤenin zvanĂ˝ch „humáty“. RozpustnĂ© humáty (rodina huminovĂ˝ch kyselin a fulvokyselin) obsahujĂ­ myriádu přírodnĂ­ch slouÄŤenin, kterĂ© podporujĂ­ rĹŻst rostliny, ale takĂ© další ĹľivnĂ© podpĹŻrnĂ© sloĹľky.

Fulvokyselina podporuje rĹŻst i Ăşrodu rostliny:
  • PĹ™i pÄ›stovánĂ­ rostlin zlepšuje absorpci a vyuĹľitĂ­ ĹľivnĂ˝ch látek a minerálĹŻ
  • Zajišťuje dopravu Ĺľivin do všech částĂ­ rostliny: koĹ™enĹŻ, stonkĹŻ, listĹŻ, kvÄ›tĹŻ i plodĹŻ
  • U hydroponie a pÄ›stovánĂ­ bez pĹŻdy pomáhá vytvářet prostĹ™edĂ­, kterĂ© je pĹŻdnĂ­m podmĂ­nkám bližší
  • UmoĹľĹuje pÄ›stitelĹŻm využívat vĂ˝hod organickĂ© látky v tekutĂ© formÄ›

Diamond Nectar není hnojivem. Jedná se o přísadu, která se používá v kombinaci s komplexními živinami, jako jsou Flora Series. Pokud se aplikuje v kombinaci s konvenčním nutričním programem, vede to k dřívější sklizni, větší odolnosti rostlin proti nemocem a k posílení kvality, pokud jde o chuť, vůni a esenční oleje. Také výrazně zvyšuje úrodu.

Diamond Nectar je moĹľnĂ© aplikovat na všechny pÄ›stovanĂ© rostliny, vÄŤetnÄ› okrasnĂ˝ch, kulinářskĂ˝ch a aromatickĂ˝ch, ovoce i zeleninu, stromy, apod. Diamon Nectar je vhodnĂ˝ pro hydroponii i pÄ›stovánĂ­ v pĹŻdÄ›. Přípravek nalijte přímo do nádrĹľky nebo pouĹľijte jako postĹ™ik na listy.

Váš dotaz GHE Diamond Nectar 500ml

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.pivnisklad.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.pivnisklad.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK